понеділок , 25.09.2023

У Снятині водій ВАЗу за п’яну їзду отримав 51000 грн штрафу

Снятинський районний суд призначив покарання для водія, який втретє впродовж року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, факт порушення було зафіксовано 3 червня 2022 року у селі Іллінці. Ввечері, близько 22:40, поліцейські зупинили водія автомобіля “ВАЗ 2108”, який перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки керманич “вісімки” відмовився, а також відмовився проїхати для огляду у медичний заклад, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху. Вказане порушення вчинено третє впродовж року.

Тому на водія ВАЗу склали адміністративний протокол за ч. 3 ст. 130 КУпАП (третє протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

Протокол направили для розгляду у Снятинський районний суд.

У судовому засіданні водій ВАЗу визнав свою провину та підтвердив факти, викладені у протоколі.

Дослідивши матеріали справи, Снятинський районний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 2108” визнати винним у вчиненні порушення ч. 3 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 51000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 10 років.

Суд не застосував щодо порушника додаткового покарання у вигляді конфіскації транспортного засобу, оскільки автомобіль “ВАЗ 2108” належить іншій особі.

Читайте також:
Два проміле: у Снятині спіймали і покарали нетверезого водія “Ауді”

Один коментар

  1. і треба йому було того клопоту?..

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*