неділя , 29.01.2023

Чотири ворожі ракети влучили в Бурштинську ТЕС на Прикарпатті, – голова ОВА

Під час масованого обстрілу України чотири ракети влучили в Бурштинську ТЕС, що на Прикарпатті.

Про це під час брифінгу повідомила готова ОВА Світлана Онищук.

“Зафіксовано влучення 4 ракет у відкритий розподільчий пристрій Бурштинської ТЕС. Жоден працівник станції не постраждав. На місці працюють працівники ДСНС. Також хочу зазначити, що в енергомережі області різко знизилась напруга. Проте споживачів області повністю забезпечено енергопостачанням”, – повідомила очільниця Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

Наразі працівники ДСНС вже ліквідували пожежу. На місці завалів все ще працюють рятувальники. Про кількість загиблих та поранених не повідомляють.

Мешканців Прикарпаття просять не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, а також наразі зменшити кількість користування електроприладами.

Читайте також:
Ворог завдав ракетного удару по енергетичній інфраструктурі Прикарпаття

Один коментар

  1. Погроза Путіна застосувати ядерну зброю – це загроза для всього живого на планеті. Путін – це загроза кожній людині. Усім без винятку. Путін – це ворог кожної людини. Путін – ворог усього людства. Путін – це ворог усього живого. Путін – це ворог життя. Усунути цю загрозу, яка нависла над нашою планетою, потрібно будь-яким способом. Треба термiново діяти в iнтересах людства.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*