неділя , 26.09.2021

“Велике будівництво” на Прикарпатті не вкладається у графік через паводок і карантин

Сьогодні, 25 серпня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада голови облдержадміністрації Віталія Федоріва з представниками районних органів влади та ОТГ

Одним з питань, про які йшлося на нараді, стало виконання державної програми “Велике будівництво”. За словами Федоріва, в ході реалізації програми виникає чимало проблем, зокрема – у сфері ремонту приймальних відділень опорних лікарень

“Загальна вартість робіт по закладах охорони здоров’я – понад 94 мільйони гривень, в тому числі 72 мільйони дотації з держбюджету, решта – співфінансування з місцевих бюджетів. По деяких лікарнях очікується повторне проведення тендерів, через що договори будуть підписані орієнтовно у вересні”, – сказав Ігор Гунін, начальник управління ЖКГ Івано-Франківської ОДА.

Віталій Федорів на це відповів, що справжньою проблемою є рівень співфінансування, адже 22 мільйони гривень, які мають додати органи місцевого самоврядування, ще не надійшли у повному обсязі. Він доручив тримати на контролі це питання.

Також стало відомо, що будівництво багатьох освітніх об’єктів довелося відкласти через червневі повені. За словами Ігоря Гуніна, на деяких об’єктах більше тижня стояла вода, тож роботи не могли проводитися. Крім того, суттєво ускладнив ситуацію карантин.

Тому вкластися у графіки наразі неможливо – адже деякі школи мали бути здані до 1 вересня. Втім, у Королівці та в Замулинцях фінансування вже склало 100%.

Читайте також:

«Велике будівництво» прийшло і на Івано-Франківщину

Один коментар

  1. лісорубам руки рубати

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*