неділя , 28.04.2024

“Прикарпаття” на останніх хвилинах втратило перемогу над одним із лідерів першої ліги

Сьогодні, 3 вересня, у матчі шостого туру Першої ліги івано-франківське “Прикарпаття” вдома приймало “Ниву” із Бузової.

Команда із Київщини до цього матчу разом із львівськими “Карпатами” лідирувала у групі А, тож, незважаючи на домашній статус, івано-франківців очікував складний поєдинок.

Так воно власне і трапилось. Гості першими відкрили рахунок – на 22-ій хвилині Книш коліном відправив м’яч у ворота “Прикарпаття”.

До честі, франківців, вони не знітилися і зуміли відігратися іще до перерви. На 44-ій хвилині зустрічі Француз головою відправив у сітку воріт “Ниви”.

1:1 – з таким рахунком команди пішли на перерву.

У другому таймі свої корективи внесла гроза. На мокрому полі краще зорієнтувалися господарі та після влучного удару Сьомки на 66-ій хвилині повели в рахунку – 2:1.

Перемога була близько, але втримати вигідний для себе рахунок прикарпатцям не вдалося. На 90-ій хвилині після подачі з кутового Дворовенко виграв верхову боротьбу і головою відправив м’яч у ворота франківців.

2:2 – рахунок зустрічі і після шести турів в активі “Прикарпаття” 5 очок і сьоме місце у групі А.

Лідирують у групі А львівські “Карпати” – 16 очок, і “Нива” (Бузова) – 14 очок.

Свій наступний поєдинок “Прикарпаття” проведе 9 вересня в гостях проти харківського “Металіста”.

В Івано-Франківську понад 250 учасників вийшли на забіг у вишиванках (ФОТО)