неділя , 28.04.2024

Перша ліга: “Прикарпаття” в гостях поступилося тернопільській “Ниві”

Свіжі новини футболу: у неділю, 6 серпня, у матчі другого туру Першої ліги івано-франківське “Прикарпаття” в гостях зазнало поразки від тернопільської “Ниви”.

«Нива» (Тернопіль) – «Прикарпаття-ЗСУ» (Івано-Франківськ) – 1:0 (0:0)
Гол:
Хруставка (88).

Поєдинок галицьких сусідів виявився доволі гострим і безкомпромісним.

Обидві команди створили ряд небезпечних моментів, але фортуна була на боці воротарів. Тож до 88-ої хвилини їм вдавалося зберегти ворота сухими. Здавалося, що матч уже так і завершиться сухою нічиєю.

Втім, на останніх хвилинах зустрічі господарі поля таки зуміли вирвати перемогу. Дорошенко, виконуючи штрафний удар, зробив навіс і Хруставка, який підключився до атаки, проштовхнув м’яч у ворота “Прикарпаття” – 1:0.

У нервові останні хвилини франківці уже нічого не змогли змінити. Прикра поразка.

Свій наступний поєдинок чемпіонату “Прикарпаття” проведе вдома 11 серпня проти львівських “Карпат”.

Кубок України: “Прикарпаття” вдома перемогло львівські “Карпати”