неділя , 28.04.2024

Кубок України: “Прикарпаття” вдома перемогло львівські “Карпати”

Івано-Франківське “Прикарпаття” у поєдинку Кубка України обіграло львівські “Карпати” з рахунком 2:1.

У середу, 2 серпня, відбулися матчі другого кваліфікаційного раунду Кубка України з футболу сезону 2023/24.

Івано-Франківське “Прикарпаття” вдома приймало львівські “Карпати” і перемогло з рахунком 2:1.

Львів’яни, які ставлять перед собою високі завдання у чемпіонаті Першої ліги, приїхали на кубковий матч резервним складом. Тож господарі поля цілком прогнозовано з перших хвилин зустрічі захопили ініціативу, створили чимало небезпечних моментів і на 25-ій хвилині зуміли відкрити рахунок. Юрій Радульський реалізував вихід віч-на-віч з воротарем – 1:0.

Іще до перерви франківці мали нагоду подвоїти рахунок, заробивши на 42-ій хвилині пенальті. Але Попчук схибив, пробивши з 11-метрової позначки у стійку.

А у другому таймі команди обмінялися голами. Спочатку на 72-ій хвилині Радульський оформив дубль, відправивши м’яч у сітку воріт львів’ян – 2:0.

А на 83-ій хвилині гості все ж таки зуміли відіграти один м’яч. Після подачі з кутового львів’яний Галенков проштовхнув м’яч у ворота господарів.

2:1 – кубкова перемога “Прикарпаття” і вихід у наступний раунд змагань.

Старт сезону 2023/24: “Прикарпаття” вдома не змогло обіграти “Поділля”