неділя , 02.04.2023

На Коломийщині водій “Опеля” за нетверезу їзду отримав 34000 грн штрафу

Коломийський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як вбачається із матеріалів справи, факт порушення було зафіксовано 30 січня цього року у селі Королівка Коломийського району. Ввечері, близько 20.00, працівники поліції зупинили водія автомобіля “Опель Вектра”, який перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки. Драгер показав 1,04 проміле, що в 5 разів вище допустимої норми.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судове засідання водій “Опеля” двічі не з’явився, тому з другої спроби справу розглянули без присутності особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали справи, Коломийський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “Опель Вектра” визнати винним у вчиненні інкримінованого порушення і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки. Постанова суду уже набрала законної сили.

Читайте також:
У Франківську любитель нетверезої їзди отримав 34000 грн штрафу з оплатним вилученням авто

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*