неділя , 10.12.2023

У Коломиї водійка “Ауді” через п’яну пасажирку в’їхала у будинок

Коломийський міськрайонний суд призначив покарання для водійки, яка скоїла дорожньо-транспортну пригоду.

Як вбачається із матеріалів справи, випадок трапився 10 лютого цього року у місті Коломия. Близько першої години ночі на вулиці Василя Атаманюк водійка автомобіля “Ауді А3” не обрала безпечної швидкості руху, не впоралася з керуванням і допустила наїзд на будинок.

У результаті ДТП автомобіль та будинок зазнали ушкоджень.

Зокрема, автомобіль отримав пошкодження лівої передньої дверки, буфера, капоту, правого переднього крила та відірвання диску правого переднього колеса. Значних збитків зазнав і власник об’єкту нерухомості.

На водійку склали адміністративний протокол за ст. 124 КУпАП (спричинення ДТП).

Жінка до суду не з’явилася, але надіслала заперечення своєї провини. Вказала, що аварія трапилася через те, що нетвереза пасажирка, яка перебувала на передньому пасажирському сидінні, почала поводитися неадекватно і схопилася рукою за кермо.

Втім, дослідивши матеріали справи, Коломийський міськрайонний суд постановив водійку автомобіля “Ауді А3” визнати винною у вчиненні інкримінованого порушення і призначив їй покарання у вигляді штрафу у розмірі 850 гривень.

Також порушниця має сплатити 496 гривень судового збору.

Жінка не погодилася із цим рішенням і подала апеляційну скаргу. У скарзі наполягала на тому, що винуватицею аварії є пасажирка, яка будучи у стані алкогольного сп’яніння, схопилася руками за кермо. Втім, Апеляційний суд рішення суду першої інстанції залишив без змін.

Постанова Коломийського районного суду набрала законної сили 13 липня 2022 року.

Читайте також:
У Франківську водій-наркоман отримав 51000 грн штрафу з конфіскацією авто

Один коментар

  1. Более 1 млн человек гибнет от ДТП в год!

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*