вівторок , 19.03.2024

Євро-2020: збірна України перемогла Північну Македонію

Національна збірна України з футболу на Євро-2020 здобула першу перемогу – cьогодні, 17 червня, синьо-жовті перемогли команду Північної Македонії.

Україна – Північна Македонія, гол Андрія Ярмоленка

Підопічні Андрія Шевченка фактично з перших хвилин зустрічі захопили ініціативу і впродовж усього першого тайму домінували на полі.

Слід відзначити, що нашій команді досить швидко вдалося здолати масовану оборону суперника.

На 29-ій хвилині зустрічі Андрій Ярмоленко відкрив рахунок, а на 34-ій Роман Яремчук подвоїв результат.

2:0 – з таким рахунком команди пішли на перерву.

У другому таймі збірна України збавила темп гри, що в свою чергу дозволило македонцям провести кілька небезпечних атак.

Під час однієї із них суперник нашої команди на 57-ій хвилині зустрічі заробив пенальті.

Воротар Георгій Бущан відбив удар з 11-метрової позначки, але Аліоскі на добиванні все ж таки зумів відправити м’яч у сітку воріт української збірної і скоротити рахунок – 2:1.

На 84-ій хвилині Руслан Малиновський не реалізував пенальті у ворота Македонії, втративши таким чином нагоду поховати інтригу в матчі.

Тож нервова боротьба за хиткого рахунку тривала до фінального свистка. Втім, українська команда зуміла довести матч до переможного завершення.

2:1 – перша і сподіваємось не остання перемога збірної України на Євро-2020.

Набравши три очки, наша команда тепер має хороші шанси на вихід з групи, але попереду ще матч з Австрією, який відбудеться у понеділок, 21 червня.

Нагадаємо, в 1/8 фіналу виходять команди, які займуть 1 та 2 місця у групах, а також 4 кращі серед тих, які у 6-ти групах займуть треті місця.

Нідерланди – Україна: огляд матчу на Євро-2020 (ВІДЕО)