четвер , 28.03.2024

Нідерланди – Україна: огляд матчу на Євро-2020 (ВІДЕО)

Збірна України з футболу у стартовому поєдинку на Євро-2020 вчора, 13 червня, а Амстердамі поступилася команді Нідерландів з рахунком 3:2.

гол Андрія Ярмоленка, Нідерланди - Україна

У першій половині зустрічі голландці домінували на полі, але наша збірна вміло стримувала атаки суперника. У значній мірі завдяки вдалій грі воротаря Георгія Бущана команди пішли на перерву за рахунку 0:0.

Втім, головні події матчу розвивалися вже у другому таймі.

На 52-ій хвилині Вейналдум скористався помилкою українських захисників і відкрив рахунок, пробивши майже у порожні ворота – 1:0.

На 58-ій хвилині Веггорст подвоїв результат – 2:0.

Здавалося, що після двох пропущених м’ячів наша команда “посиплеться” і зазнає поразки з розгромним рахунком.

Однак, підопічні Андрія Шевченка проявили характер і зуміли відіграти два м’ячі.

Спочатку своє слово сказав капітан команди Андрій Ярмоленко – потужним дальнім ударом він відправив м’яч у сітку воріт Стекеленбурга.

А через чотири хвилини після навісу Малиновського Роман Яремчук головою забиває гол – 2:2.

Та втримати цей результат все ж не вдалося.

На 85-ій хвилині зустрічі Дюмфріс головою пробиває по наших воротах і Георгій Бущан виявився безсилим.

У підсумку 3:2 – поразка нашої збірної у першому матчі на Євро-2020.

Наступний матч наша команда проведе у четвер, 17 червня, в Бухаресті проти збірної Північної Македонії.

Нідерланди – Україна 3:2
Голи: Вейналдум, 52, Веггорст, 58, Дюмфріс, 85 – Ярмоленко, 75, Яремчук, 79