середа , 24.04.2024

Через сильні дощі на Прикарпатті річка вийшла з берегів та затопила будинки (ФОТО)

На Прикарпатті через сильні дощі, які тривали впродовж усіх вихідних, річка вийшла з берегів. Вода затопила кілька вулиць у Калуші.

потоп у Калуші

Про це люди написали в соцмережі. Як відомо, розлилася річка Млинівка. Рівень води піднявся місцями на два метри. Через це у Калуші в мікрорайоні Підгірки у неділю, 30 травня, затопило кілька десятків будинків.

«Ось так прокидаєшся вранці, а твій будинок – на два метри під водою, – пише Юлія Дзундза. – Підгірки, Хотінь, Загір’я – усе під водою. А хто нам допоможе».

Наразі на місці працюють рятувальники, відкачуючи воду.

На жаль, прогнози синоптиків не втішні. Рясні зливи прогнозують ще на кілька днів.

Христина СЛОТА

Калуш, дощі, потоп

річка Млинівка вийшла з берегів

дощі, вода у будинку

Читайте також:
На Прикарпатті рятували корову, яка застрягла у болоті (ФОТО)

2 коментарів

  1. Так, у селі Зарічне у Стрийському районі Львівської області через сильні дощі вийшла з берегів річка Турянка. Рятувальники на човні запливали до входу в будинки, щоб допомогти місцевим жителям. В Івано-Франківську ситуація була ще гіршою. Там 22 червня місячна норма дощу випала всього за півтори години. У Державній службі надзвичайних ситуацій оголосили про червоний рівень небезпеки. За три дні на території 15 адміністративних районів області затопило тисячі будинків, колодязів, підвалів та присадибних ділянок.