субота , 25.09.2021

Крихітна Мальта забезпечить 500 домогосподарств з підтоплених районів Прикарпаття пакетами допомоги

Пакети міститимуть: плед, рушники та засоби особистої гігієни

Мальтійська служба допомоги Івано-Франківська за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), спільно Українською ініціативою зміцнення громадської довіри – UCBI реалізовує проєкт підтримки постраждалих від повені.

Мальтійці за підтримки UCBI планують надати 500 пакетів першої допомоги домогосподарствам на Прикарпатті, які найбільше постраждали від стихійного лиха. Пакети міститимуть: плед, рушники та засоби особистої гігієни, повідомляється на сайті Мальтійської служби.

Наступне завдання проєкту допомоги: викачати воду з подвір’їв деяких затоплених домогосподарств.

“Адже навіть за два місяці після повені все ще є господарства з підтопленими подвір’ями та замуленими криницями. Дехто з господарів, кому волонтери вже відкачували воду одразу після повені, вже звернулись за повторною допомогою”, – повідомляють мальтійці.

І фінальним завданням проєкту стане навчання з ефективного використання помпи для відкачування води, щоб в разі наступної повені селищні громади були більш підготовленими до стихії.

В часі карантину понад 10 тонн продуктів отримали прикарпатці від Мальтійської служби. Мальтійці також передали франківським медикам засоби для боротьби з COVID-19. Загалом, Мальтійська служба допомоги ось вже майже 30 років опікується потребуючими.

Читайте також:

На Прикарпатті досі підтоплено понад дві сотні житлових будинків

 

Один коментар

  1. Молодці

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*