субота , 18.09.2021

Конкурс студентських есе від Kasta.ua – шанс отримати грант на навчання

Популярний в Україні Інтернет-магазин запрошує студентів долучитися до творчого конкурсу.

Для багатьох пересічних українців Kasta.ua – це магазин, де є все для комфортного життя. Адже у постійному асортименті тут близько 1 000 000 товарів і щодня на сайті з’являється 50 акцій на різні категорії, де можна купити потрібні речі за найкращою ціною на ринку.

І справді, Kasta.ua є лідером продажів у категорії «одяг і взуття» в Україні.  Але, як і годиться для лідера, популярний магазин не тільки постійно вдосконалюється і розширює асортимент товарів, але й організовує ряд соціальних проектів.

Зокрема, у цьому році Інтернет-гіпермаркет започаткував спеціальну систему грантів для студентів усіх вищих навчальних закладів нашої держави. Щоб отримати грант, потрібно взяти участь у конкурсі студентських есе.

Тема конкурсу: “Карантин і криза – виклик або нова можливість для України”.

Запропонована тематика відповідає вимогам часу і станом на сьогодні є вкрай актуальна. Та й зрештою, своє дозвілля в умовах карантину молодь, яка навчається, може використати з користю. А у випадку перемоги грошовий приз стане приємним бонусом, який можна потратити на оплату навчання, на літній відпочинок чи на будь-які інші цілі.

Проводячи цей конкурс, компанія ставить собі за мету розвивати творчий потенціал талановитих студентів та стимулює навички вирішення завдань в нестандартних ситуаціях.

Для участі у конкурсі студент повинен обрати собі куратора серед викладачів вищих навчальних закладів. Робота подається тільки студентами, які працюють спільно з куратором.
Згідно з умовами конкурсу, студент може подавати тільки одну заявку. А викладач/куратор від вишу може курирувати до 7 студентів.

В рамках конкурсу буде відібрано три найкращі роботи, які будуть опубліковані на сторінці https://kasta-students.com.ua/

Призовий фонд конкурсу – 40 тисяч гривень. За перше місце передбачена премія у розмірі 16 тисяч гривень, за друге – 14 тисяч, і за третє – 10 тисяч.

Призова сума ділиться у пропорції 50/50 між автором роботи-переможниці та його куратором. Відтак, це сприятиме зацікавленості співпраці між студентами та викладачами, що теж є своєрідним плюсом.

Перший етап конкурсу триватиме до 20 травня – журі визначить до 5 півфіналістів. У період з 20 по 30 травня триватиме другий етап. І 2 червня відбудеться церемонія нагородження.

Детальніше з умовами конкурсу знайомтеся на сайті, де зазначені усі деталі щодо оформлення робіт та критеріїв оцінювання.

Не прогавте свій шанс. Часу на розкачку немає, але є ще вдосталь для того, щоб якісно попрацювати. Поспішайте підготувати свою роботу та надіслати її на конкурс, адже призи того варті, щоб за них поборотися.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*