субота , 16.01.2021

Хвора на коронавірус жінка 8 березня відвідувала церкву

Жінка з Житомирщини, в якої діагностували коронавірус, 8 березня була в церкві, хоча перші симптоми хвороби у неї проявилися 3 березня.

Про це повідомив директор Житомирського обласного лабораторного центру Зіновій Парамонов, пише “Укрінформ“.

“8 березня ця жінка відвідала церкву. Ви всі знаєте, як люди похилого віку йдуть до церкви, йдуть до образу, а потім до нього підходять усі присутні. Це нас хвилює”. – зазначив Парамонов.

Він також додав, що зараз триває робота зі священниками, аби виявити людей, які в той день перебували у храмі.

Як додав голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, на обсервації перебуває 6 родичів хворої і 4 її гостей з Радомишля. Ще 2 гостей з Києва також будуть на обсервації.

Поки що у рідних жінки коронавірусу не виявили.

У Житомирі повідомили, що 70-річна жінка, в якої діагностували коронавірус, перебуває у стані середньої тяжкості, має двостороннє запалення легень. Раніше вона повернулася з Польщі через Львів.

Нагадаємо,  ввечері 12 березня МОЗ повідомило про два нових випадки коронавірусної інфекції в Україні – у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької області, дружина якого перебувала в Італії протягом останніх 14 днів.

Це вже три підтверджені випадки коронавірусу в Україні.

Через загрозу епідемії коронавірусної інфекції Кабінет міністрів запровадив карантин в Україні з 12 березня по 3 квітня.

Слід зауважити, що на час карантину в УГКЦ дозволили не цілувати ікони і слухати служби з дому. Православна церква України також запровадила у своїх храмах обмежувальні заходи через світову пандемію нового коронавірусу. Священникам і парафіянам рекомендують менше цілуватися під час вітання, а також утриматися від цілування ікон.

Читайте також:
Коронавірус: 7 порад, як зменшити ризик зараження

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*