п’ятниця , 18.09.2020

На Прикарпатті за останній час зафіксовано 9000 нових «легальних» працівників

На Івано-Франківщині продовжують здійснювати заходи з метою легалізації робочих місць

У п’ятницю заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук провела чергове засідання обласної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

З метою реалізації доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука управлінням Держпраці в області, головним управлінням Пенсійного фонду в області, головним управлінням Державної податкової служби в області проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з працівниками та роботодавцями, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення з ними трудових відносин.

Було здійснено 7054 інформаційних заходів. Їх результатом стало значне збільшення кількості новоприйнятих працівників. На роботу зараховано 9000 працівників, повідомляє сайт ОДА.

Як повідомила заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації – начальник управління праці Ярослава Ульванська, станом на 28 лютого 2020 року проведено 11 засідань робочих груп з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Територіальними підрозділами департаменту соціальної політики ОДА проведено 393 зустрічі у трудових колективах, 10 «круглих столів» та 23 семінари з питань реалізації законодавства про оплату праці, в яких взяло участь 2016 осіб, у місцевих засобах масової інформації розміщено 67 інформаційних матеріалів, надано 757 консультацій із зазначених питань.

За підсумками засідання сформовано переліки «ризикових» суб’єктів господарювання в сферах будівництва для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та здійснення контрольно-перевірочних заходів з питань належного оформлення трудових відносин.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*