неділя , 20.09.2020

В Італії від коронавірусу уже померли 463 людей – по всій країні вводять карантин

Італія першою у світі ввела карантин по всій країні через коронавірус.

коронавірус Італія

За останню добу там на коронавірус захворіли майже 2 тис. осіб – загалом кількість інфікованих в Італії зросла до 9172

Італія стала першою країною у світі, яка запровадила через коронавірус карантинні заходи на території усієї країни, повідомляє Zaxid.net з посиланням на BBC.

Таке рішення італійський уряд ухвалив 9 березня, коли кількість померлих у країні від коронавірусу зросла майже на 100 людей за добу — до 463. Обмежувальні заходи набули чинності з 10 березня і не відрізняються від тих, які було раніше запроваджено лише в регіоні Ломбардія та в 11 провінціях на півночі країни.

Відтепер, пересуватися всередині Італії можна буде лише з поважної причини — на роботу, через стан здоров’я або у зв’язку з сімейними обставинами. Також діятиме заборона на публічні зібрання, аби не допустити великого скупчення людей.

До 3 квітня скасовані усі спортивні змагання на території країни. Водночас, італійські спортивні збірні, футбольні клуби тощо, продовжать виступати на міжнародних турнірах, але, для прикладу, домашні матчі футбольних команд проходитимуть без глядачів на трибунах.

За останню добу в Італії на коронавірус захворіли майже 2 тис. осіб – загалом кількість інфікованих зросла до 9172, з яких померли 463 людини. Для порівняння, у Китаї спалах пішов на спад — на материковій частині країни за останню добу зафіксували лише 19 нових випадків інфікування (загальна кількість — 80 754).

У світі ж за весь час поширення китайського коронавірусу захворіли 113 605 осіб. Жертвами COVID-2019 стали 4012 людей, вилікувались – 63 663.

Читайте також:
Через коронавірус підприємства Прикарпаття можуть згорнути співпрацю з китайськими фірмами

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*