понеділок , 26.07.2021

Кілер із Карпат: показали трейлер фільму із Жаном Рено

Показали трейлер фільму “Холодна кров” із Жаном Рено в головних роліях. Його знімали в Карпатах (національний парк “Синевир”), США та Канаді.

Світовим дистрибутором фільму є Universal, в України – MMD UA. повідомляє Держкіно.

Стрічка розповідає про серійного вбивцю, який влаштував собі спокійну старість у будиночку на березі мальовничого гірського озера, де він живе на самоті. Та одного разу поряд з його помешканням трапляється нещасний випадок – дівчина розбивається на мотосанях. І кілер вперше рятує чуже життя.

“Сюжет фільму зачепив мене атмосферою відчуженості. Озеро, ліс навкруги – знову самотність. Мені подобаються персонажі такого типу. Цей хлопець – найманий вбивця Генрі, такий же одинокий, яким був і Леон. Я був неймовірно вражений, побувавши в Карпатах: вони надзвичайно красиві.

Під час зйомок було дуже холодно, але кожного ранку ми спостерігали магічний ліс. Усі українці, з якими ми спілкувались, дуже тепло до нас ставилися. Я справді почувався щасливим. Я сподіваюся, що ми зможемо знайти тут ще якісь нові проекти, адже країна та люди надзвичайно відкриті”, – розповідає Жан Рено.

Режисер і сценарист Фредерік Петіжан схвально відгукнувся про українських кіношників.

“Вони надзвичайно прагнуть виконати свою роботу найкращим чином. Я дуже непроста людина в роботі. Та, незважаючи ні на що, уся команда працює дуже злагоджено. Частину фільму ми знімали на березі карпатського озера Синевир.

Пейзажі в цих місцях ідеально збіглися з тими, що я собі уявляв, працюючи зі сценарієм. Враження від цих місць не зіпсували навіть тривалі морози”, – зазначив Петіжан.

У фільмі також знялись Сара ЛіндДевід ГясіІгор ЦишкевичДжо Андерсон. В український прокат фільм вийде 17 жовтня.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*