понеділок , 06.12.2021

Два головні правила, яких потрібно дотримуватися в сексі

У багатьох парах чоловік і жінка з часом забувають, що вони не просто батьки дітей, не просто фінансові партнери, а й коханці.

Часто інтимне життя в шлюбі перетворюється на регламентоване виконання боргу, під час якого обидва думають: “Швидше б це закінчилося” і спільно симулюють задоволення.

Психотерапевт Маргарита Румянцева зазначає: причин цьому дуже багато, адже кожен союз між чоловіком і жінкою унікальний.

Але є 2 обов’язкових пункту, виконання яких різко знижує ризик потрапляння в число таких пар, між якими інтим був кілька місяців тому.

Правило 1. Оргазм жінки

Жінка отримує розрядку під час контакту у момент близькості з чоловіком. ⠀

Частота статевих контактів, що супроводжуються оргазмом, в нормі становить більше ніж 70% (тобто мінімум 7 актів з 10 – результативні). У іншому випадку у партнерки не буде мотивації знову і знову повторити близькість.

При цьому партнер повинен орієнтуватися на жіночі особливості, проводити прелюдію, затримувати свій фініш.

“Лежати, терпіти” заради чоловіка стає нестерпним.

Правило 2: Сексуальний сценарій повинен бути різноманітним

Коханці вміють говорити про свої бажання. Іноді, лише опинившись в кабінеті лікаря-ceксолога, парі вдається налагодити комунікацію і дізнатися про бажання один одного.

В інтимне поведінку потрібно вбудувати нові елементи. Техніки. Чим різноманітніший і цікавіший сценарій, тим більше задоволення відчують партнери.

Важливим є також емоційний компонент, який відрізняє інтимну близькість від акту самостимуляції.

Джерело: 24tv.ua

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*