понеділок , 06.12.2021

4-річний хлопчик надійно заховався у сусідньому будинку. Мама мусіла викликати поліцію

Учора, 25 червня, пізно увечері за допомогою до працівників поліції звернулася жителька села Цінева Рожнятівського району.

Жінка не змогла самотужки відшукати свого малолітнього сина.

Дитину неушкоджену, хоча й трохи перелякану, правоохоронці вже невдовзі знайшли у будинку сусідів, повідомляють у секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.

За словами 22-річної матері дитини, вона півтори години безуспішно намагалася знайти хлопчика у сусідському помешканні, де він грався звечора.

Після такого повідомлення до села негайно   вирушили ювенальні поліцейські, група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група Рожнятівського ВП.

Поліцейські передусім детально розпитали заявницю про обставини зникнення дитини та взялися ретельно обстежувати обійстя заявниці та її сусідів. В одній з кімнат сусідського дому працівники поліції й виявили хлопчика, що заховався під кріслом.

На матір розшуканого хлопчика, яка виховує ще одну малолітню дитину, складено адміністративний протокол за ст.184 Кодексу України про  адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

 

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*