субота , 16.10.2021

В Італії трагічно загинула 34-річна українка

У суботу, 25 травня, українка, віком 34-років, з невідомих причин кинулась з 25-метрового мосту в Віа Марина.

Про це повідомляють Шокуючі факти.

Жінку, ще живою, терміново доправили у відділення невідкладної допомоги, до лікарні. Поблизу Марини, на кордоні з Сан-Джованні-а-Тедуччо, східними передмістями Неаполя, вона померла незабаром після приїзду.

Як розповіли очевидці трагедії, загибла приїхала на міст сама, залишивши сумку біля дороги, стрибнула з нього. Після того, як вона стрибнула з висоти у 25 метрів, свідки негайно зателефонували 118.

Медики з машини швидкої допомоги з труднощами дійшли до місця падіння жінки: тіло було в огородженій місцевості. Жінка була завантажена на рятувальний автомобіль, і  доставлена до найближчого закладу, Оспедале-дель-Маре, проте померла незабаром після прибуття у відділення невідкладної допомоги.

У знайденій на узбіччі сумці, були  тільки особисті речі, два паспорти, один з яких закінчився, а інший дійсний, гроші, сережки і пачка сигарет.

У сумочці не було нічого, що могло б пояснити вчинок жінки. Розслідування покладено на Державну поліцію.

Після  смерті тіло було передано до Другої поліклініки Неаполя в розпорядження судової влади. В найближчі дні відбудеться розтин, після цього тіло віддадуть для поховання.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*