вівторок , 18.06.2019

Що варто знати про оподаткування подарунків у 2019 році

Відповідно до статті 165 Податкового кодексу України вартість подарунка у частині, що не перевищує 25 відсотків однієї мінімальної заробітної плати у розрахунку на місяць, не є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

подарунок

У 2019 році це 1043,25 грн на місяць, повідомляють в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Тобто, якщо в цьому році вартість подарунка, який надається роботодавцем працівнику не перевищує 1043,25 грн, то його вартість не є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

Якщо вартість подарунка більша вказаного розміру, сума такого перевищення оподатковується податком на доходи фізичних осіб як додаткове благо з використанням коефіцієнта за ставкою податку – 18 відс. та військовим збором -1,5 відс.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates