субота , 27.11.2021

Ще у двох районах Івано-Франківщини призначили нових начальників поліції

13 серпня, т.в.о начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Василь Кіцелюк представив  особовому складу Тисменицького та  Надвірнянського відділів поліції  нових керівників. 

Так, Тисменицький відділ  поліції очолив  полковник поліції  Іван Кавінський, який до цього  очолював Надвірнянський відділ поліції. Натомість керівника тисменицької поліції Миколу Сидорука призначили начальником Надвірнянського відділу поліції.

Представляючи нового керівника у Тисмеиці,  Василь Кіцелюк  охарактеризував його як професійного, досвідченого, авторитетного та принципового у прийнятті рішень.

Привітали нового керівника  поліції представники місцевої районної та міської влади Тисмениччини та керівники правоохоронних органів району, висловивши сподівання на плідну роботу в розкритті злочинів та забезпеченню охорони та безпеки громадян.

Водночас подякували попередньому керівнику – підполковнику поліції Миколі Сидоруку, який за час роботи на цій  посаді зарекомендував себе як виважений, професійний та врівноважений керівник.

У  представленні підполковника поліції Миколи Сидорука у Надвірнянському відділі поліції взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації, міський голова Надвірної, керівники прокуратури,  СБУ та судово-експертної служби району.

Кожний з них привітав новопризначеного керівника, який кілька років тому уже працював у цьому підрозділі на посаді заступника начальника по слідчій роботі та з особливими емоціями та щирими словами вдячності висловилися про  тривалу і плідну співпрацю з Іваном Кавінським.

Василь Кіцелюк побажав новопризначеним  подальшої плідної роботи, зазначивши, що обидва мають достатньо досвіду, аби працювати для людей задля забезпечення їх спокою і безпеки та від імені керівництва обласної поліції подякував представникам влади за схвальну роботу поліції у районах.

«Мені особливо приємно чути слова вдячності  керівникам поліції від місцевої влади. Дійсно, від професійного рівня керівника залежить робота і результат цілого підрозділу. Як він зуміє організувати  роботу з підлеглими, налагодити комунікацію з органами місцевого самоврядування, громадськістю таку оцінку і отримає»,  зазначив Василь Кіцелюк.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*