субота , 02.07.2022

У Витвицькій ОТГ шукають інвесторів для розбудови туристичної інфраструктури

Інвесторів для розбудови туристичної інфраструктури та розвитку відновлювальної енергетики шукають у Витвицькій ОТГ

Витвицька об’єднана територіальна громада відкрита для українських та міжнародних інвесторів. На цьому наголосив голова ОТГ Микола Шикор.

Він повідомив, що у тергромаді взяли курс на всебічний розвиток інфраструктури та соціальної сфери. У такий спосіб планують забезпечити належне соціально-економічне зростання ОТГ в цілому.

Гірська місцевість, а також відсутність промислових підприємств, що спричиняють забруднення навколишнього середовища, створюють всі передумови для розвитку в ОТГ органічного сільського господарства, а також альтернативної енергетики.

«Витвицька ОТГ має чудовий потенціал розвитку органічного аграрного господарства як з екологічної, так з економічної точки зору. При цьому створюються можливості для розвитку рослинництва, тваринництва, а також бджільництва, — говорить Микола Шикор, — Поряд з тим, у громаді є колосальний потенціал з розвитку відновлювальних джерел енергії».

Очільник ОТГ говорить, що у громади є ще й значний туристичний потенціал. Тому в ОТГ планують здійснити розбудову туристично-рекреаційної інфраструктури.

«У громаді є вільні земельні ділянки, які можна використовувати для рекреаційного призначення, а також встановлення сонячних батарей», — додав управлінець.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*