середа , 29.03.2023

Українці винайшли новий спосіб перевезення контрабанди

Співробітники Держприкордонслужби затримали двох контрабандистів, які за допомогою квадрокоптера намагались переправити сигарети за кордон, повідомляє офіційний сайт ДПСУ.

квадрокоптерПрикордонники відділу «Краковець» отримали інформацію від польських колег про спостереження ними польоту безпілотного літального апарату.

Охоронці кордону обох держав негайно розпочали пошук осіб, причетних до порушення. За деякий час неподалік кордону українські прикордонники виявили мікроавтобус та двох чоловіків.

В транспортному засобі знайшли нашвидкуруч складений квадрокоптер марки «Фантом» та 3 блоки цигарок підготовлених для переміщення за його допомогою. Порушниками виявились мешканці Львівщини, батько та син 1958 та 1981 р.н. За порушення прикордонного режиму відносно громадян складені протоколи про адміністративне правопорушення.

Крім того, за фактом виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 282 ККУ «Порушення правил використання повітряного простору» прикордонники проінформували представників Нацполіції. По завершенню огляду місця події оперативно-слідча група вилучила коптер та тютюнові вироби, а громадяни у супроводі працівників поліції вибули для проведення подальших слідчих дій.

Читайте також:
Збільшилася кількість депортацій заробітчан із Польщі. Причини

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*