середа , 07.12.2022

Через невчасно задекларовану квартиру франківського патрульного звільнять з роботи

В Івано-Франківську патрульний поліцейський вчасно не задекларував придбану квартиру вартістю понад 300 тисяч гривень.

Івано-Франківський міський суд визнав винним інспектора роти Управління патрульної поліції міста Івано-Франківська у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, який, у порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані.

Мова йде про придбання двокімнатної квартири в м. Івано-Франківську вартістю понад 300 тис. грн., повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Рішення стосовно наявності підстав для звільнення з посади вищевказаного патрульного буде приймати керівництво Управління патрульної поліції м. Івано-Франківська.

Відповідно до п. 10 ч. 1 ст. 77 ЗУ «Про національну поліцію», поліцейський звільняється зі служби в поліції в разі набрання законної сили рішенням суду щодо притягнення до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, або кримінального правопорушення.

Один коментар

  1. Марцинків теж не подав в декларацію купівлю машини за 27 000 доларів і чомусь не звільнений з роботи . Що за безкарність . Наш корупційний суд.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*