середа , 07.12.2022

Після ремонту дороги фірма нардепа із Прикарпаття отримала кримінальну справу

Кримінальну справу щодо ремонту дороги Чернівці-Заставна відкрили ще влітку. Там підрядником виступає компанія “ПБС”, наближена до прикарпатського нардепа Олександра Шевченка.

Про це йдеться у реєстрі судових рішень, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

У документах зазначається, що ще минулого року Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області провела тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-26-02 Чернівці – Заставна – /М-19/, де переможцем стало ТОВ «ПБС».

У суді слідчий пояснив, що згідно з актами приймання виконаних будівельних робіт, а також довідок про вартість виконаних будівельних робіт з вересня до грудня 2016 року, ТОВ «ПБС» виконало роботи на загальну суму 19 287 895,00 грн.

Через декілька місяців Чернівецький МіськШеп провів випробування асфальтобетонних сумішей. Згідно з їхніми висновками, роботи по розливу в’яжучих матеріалів між асфальтобетонними шарами та їх ущільнення, які зазначені в актах приймання виконаних будівельних робіт фактично не проведені. Однак, за вказані роботи САД здійснила ТОВ «ПБС» перерахунок бюджетних коштів в сумі 555630 гривень.

Відтак суд надав дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів.

Як відомо, фірму «ПБС» контролює нардеп від Прикарпаття Олександр Шевченко. Раніше він був директором фірми “Скорзонера”, якій належить курорт «Буковель» у Карпатах.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*