середа , 07.12.2022

Під час підрахунку голосів на Івано-Франківщині було знеструмлено 7 виборчих дільниць

Перебоїв з електропостачанням немає тільки у Брошнів-Осадській об’єднаній територіальній громаді.

Перше повідомлення про відсутність електроенергії після закриття виборчої дільниці надійшло із с. Павлівка (ДВК №260756). У зв’язку з цим чотири члени Ямницької територіальної виборчої комісії виїхали на цю дільницю.

У Косівському районі знеструмлені три виборчі дільниці: одна у с. Кобаки (№260428) та дві у с. Рожнів (№260445 та №260446), що у Рожнівській ОТГ.

У Заболотівській об’єднаній громаді Снятинського району без електропостачання залишилась ДВК №260674.

Виборча дільниця №260037, що розташована у с. Росільна (Дзвиняцька об’єднана громада), і №260521 у с. Перерісль Надвірнянського району (Переріслянська об’єднана громада) теж залишились без світла.

Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, ймовірно, що причиною відсутності електропостачання на цих дільницях є складні погодні умови.

Нагадаємо, у неділю, 29 жовтня, на Івано-Франківщині місцевих голів та депутатів сільських та селищних рад обирали у 8 об’єднаних територіальних громадах: Заболотівській, Яблунівській, Ланчинській та Брошнів-Осадській селищних громадах, а також у Рожнівській, Переріслянській, Дзвиняцькій та Ямницькій сільських громадах.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*