ДТП трапилась у Калуському районі, внаслідок зіткнення легковиків одна людина загинула, ще двоє – травмувались.
Сьогодні, 23 травня, близько 16:20 на дорозі Н-10 сполученням “Стрий-Чернівці-Мамалига” в селі Голинь сталося смертельне ДТП. На місце події негайно прибули поліцейські, рятувальники та медики.
У результаті лобового зіткнення автомобілі відкинуло в кювет. “Хюндай” ще й перекинувся на дах, у транспортному засобі було двоє осіб, інформують у прес-службі обласної поліції.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди з тілесними ушкодженнями різних ступенів доставлено до Калуської центральної районної лікарні усіх учасників аварії. Водій “Хюндай” помер в лікувальному закладі.
Слідчі попередньо встановили, що 62-річний водій автомобіля «Хюндай», рухаючись в сторону Болехова, здійснив маневр обгону у забороненому місці, виїхав на зустрічну смугу руху і допустив зіткнення з автомобілем «Альфа Ромео», яким керувала 24 – річна місцева мешканка. В транспортному засобі вона перебувала одна.
За фактом аварії слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України.
Проводиться досудове розслідування, правоохоронці встановлюють обставини події.
Читайте також по цій темі:
На Івано-Франківщині страшна аварія: один автомобіль перекинувся, інший – в кюветі (ФОТО)
З двох наявних приладів для вимірювання радіації нарентген на годину, один вийшов з ладу, а інший був недоступний через завали. Тому в перші години аварії ніхто точно не знав наявних рівнів радіації в приміщеннях блоку і довкола нього. Неясним був і стан реактора. У перші години після аварії багато хто, мабуть, не усвідомлював, наскільки сильно зруйнований реактор, тому було прийнято помилкове рішення забезпечити подачу води в активну зону реактора для її охолоджування. Ці зусилля були даремними, оскільки і трубопроводи і сама активна зона були зруйновані, але вони вимагали ведення робіт в зонах з високою радіацією, які персонал виконував без захисного одягу. Інші дії працівників станції, такі як гасіння локальних пожеж в приміщеннях станції, заходи, направлені на запобігання можливого вибуху водню, та інше, навпаки, були необхідними. Можливо, вони запобігли ще серйознішим наслідкам.