субота , 18.05.2024

2,8 проміле: у Калуші водій “Фіату” за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу

Калуський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який два дні поспіль керував автомобілем у стані сп’яніння.

авто алко

Як зазначається у матеріалах справи, перше порушення було зафіксовано 16 жовтня 2023 року у місті Калуші. Ввечері, близько 17:00, на вулиці Підвальній працівники поліції зупинили водія автомобіля “Фіат Скудо”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився у встановленому законом порядку. Результат виявився позитивний – драгер показав 2,89 проміле, що в 14 разів вище допустимої норми.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

Втім, наступного дня цей же водій знову попався поліції нетверезим – ввечері, близько 19:00, правоохоронці зупинили його на вулиці Підвальній. У керманича були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння цього разу він відмовився і отримав ще один протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП.

У суді обидва протоколи об’єднали в одне провадження. У судове засідання водій “Фіату” не з’явився, хоча був належно повідомлений про його дату, час та місце проведення. Тому справу розглянули без присутності особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали, суддя Калуського міськрайонного суду постановила водія автомобіля “Фіат Скудо” визнати винним у вчиненні порушення ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Читайте також –
Мінекономіки скасовує наказ про бронювання працівників Glovo та Favbet