субота , 25.05.2024

В Івано-Франківську судитимуть посадовця ТЦК за фіктивну службу футболістів

На Прикарпатті судитимуть командира ТЦК, під керівництвом якого фіктивно проходили службу кілька футболістів та тренерів.

ДБР

Про це у вівторок, 9 квітня, повідомила Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

“Івано-Франківська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону скерувала до суду обвинувальний акт стосовно командира роти охорони обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за фактом недбалого ставлення до військової служби (ч. 4 ст. 425 КК України)”. – йдеться у повідомленні.

Розслідування встановило, що під керівництвом обвинуваченого у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки фіктивно служили семеро військовослужбовців, серед яких гравці та тренери місцевої професійної футбольної команди. Насправді ж спортсмени на службу не з’являлися та жодних військових обов’язків не виконували.

Така бездіяльність посадовця призвела до безпідставного нарахування їм грошового забезпечення. Сума завданих державі збитків за дні псевдослужби сягла 1,5 мільйона гривень. Частину із цих коштів командир вже повернув на етапі досудового розслідування. Наразі він відсторонений від посади.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Теруправління ДБР у Львові за оперативного супроводу ДБР та Управління стратегічних розслідувань у Івано-Франківській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Довідково: санкція інкримінованої статті передбачає від 7 семи до 10 років позбавлення волі.

Читайте також –
Обмежено придатні повинні пройти медичний огляд заново: Зеленський підписав закон