неділя , 19.05.2024

2,3 проміле: у Коломиї водій “Лади” за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу

Коломийський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

драгер

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 22 жовтня 2023 року у селі Нижній Вербіж Коломийського району. Ввечері, близько 20:15, на вулиці Січових Стрільців працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 210990” (“Лада Самара”).

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу, результат виявився позитивний – драгер показав 2,31 проміле алкоголю, що майже в 12 разів вище допустимої норми.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судове засідання водій “Лади” не з’явився, хоча був належним чином повідомлений про його дату, час та місце проведення. Тому справу розглянули без присутності особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали, Коломийський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 210990” визнати винним у вчиненні порушення ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Постанова суду уже набрала законної сили.

Читайте також –
Відновлення музеїв — збереження ідентичності. Як переживають війну заклади культури у прифронтових областях