неділя , 14.04.2024

У Верховині водій “Славути” за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Верховинський районний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

ЗАЗ Славута

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 9 серпня 2023 року у селі Гринява Верховинського району. Ввечері, близько 22:40, працівники поліції зупинили водія автомобіля ЗАЗ “Славута”.

Під час спілкування та перевірки документів у керманича були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння – запах алкоголю з рота, порушення чіткості мови та порушення координації рухів.

Від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу та у медичному закладі водій відмовився, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Кількома місяцями раніше цей водій уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду, то в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судові засідання водій “Славути” кілька разів не з’явився, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Верховинський районний суд постановив водія автомобіля ЗАЗ “Славута” визнати винним  у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки без оплатного вилучення транспортного засобу.

Читайте також –
Тотальна економія. Кабінет міністрів різко скорочує виплати переселенцям