неділя , 19.05.2024

У Ланчині водій скутера попався поліції трішечки нетверезим і отримав 34000 грн штрафу

Надвірнянський районний суд призначив покарання для водія, який повторно протягом року керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

штраф

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 12 серпня 2023 року у смт. Ланчин Надвірнянського району. Близько 12:00 на вулиці Молодіжній працівники поліції зупинили водія скутера “HONDA DIО”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу. Драгер показав 0,26 проміле алкоголю, що лише на 0,06 проміле вище допустимої норми і це вважається легким ступенем алкогольного сп’яніння.

Водій з отриманим результатом погодився, від можливості проходження повторного огляду у медичному закладі відмовився.

Кількома місяцями раніше цей керманич уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду. Тому в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судовому засіданні водій скутера визнав свою провину та не оспорював факти, викладені у протоколі.

Дослідивши матеріали справи, Надвірнянський районний суд постановив водія скутера “HONDA DIО” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки.

Читайте також –
Автомобільні підйомники для СТО: які обрати і де купити?