субота , 25.05.2024

Автомобільні підйомники для СТО: які обрати і де купити?

Автопідйомники є основним інструментом у кожній майстерні. Обравши правильний підйомник для авто, можна значно вплинути на ефективність і безпеку роботи.

підйомник для автоЗалежно від потреб СТО, доступні різні типи підйомників, кожен з яких пропонує унікальні переваги.

Стійкові автопідйомники

Двостійковий підйомник ідеально підходить для легкових автомобілів і автобусів. Вони також популярні серед майстерень, що спеціалізуються на ремонті автобусів і великогабаритних транспортних засобів. Їхня стійка конструкція забезпечує безпеку та легкість використання.

У свою чергу чотирьохстійковий підйомник дозволяє синхронно підняти весь корпус автомобіля та ідеально підходить для діагностичних завдань, пропонуючи стабільну підтримку та доступ до ходової частини автомобіля. Чотирьохстійкові гідравлічні підйомники характеризуються більшою максимальною вантажопідйомністю та ефективністю, тому є ідеальним рішенням для важких транспортних засобів.

А плунжерні підйомники завдяки своїй компактній конструкції ідеально підходять для невеликих майстерень.

Ножичні підйомники та їх застосування

Ножичні підйомники мають компактну конструкцію, що робить їх ідеальними для майстерень з обмеженим простором. Завдяки своїй трапецієподібній структурі вони можуть зменшувати свою висоту біля підлоги, повністю зникаючи або трохи виступаючи над підлогою за допомогою адаптованих пандусів для коліс.

Малі переносні підйомники

Низькопрофільні гідравлічні домкрати з жабами ідеально підходять для швидкої роботи в майстернях, де потрібна мобільність і доступ до невисоких опорних точок.

Підйомники на пневматичних подушках

Підйомники на пневматичних подушках – це універсальні інструменти, які використовуються в майстернях, на фермах та в інших місцях, де потрібно піднімати важке обладнання. Всередині подушки даного типу підйомників використовується високоякісний внутрішній телескоп, що забезпечує стійкість конструкції навіть при максимальному навантаженні.

Підйомник для майстерні від “Фенікс Маркет”

У компанії “Фенікс Маркет” розуміють, наскільки важливо вибрати правильний автопідйомник для майстерні. Незалежно від того, чи потрібен клієнту колонний, ножичний або спеціальний підйомник, команда експертів готова проконсультувати та допомогти знайти ідеальне рішення. Зв’яжіться з менеджерами, щоб обговорити потреби та обрати найоптимальніший варіант.