неділя , 14.04.2024

Шугар презентує новий мем-трек під назвою “Олєг” (ВІДЕО)

Співак Шугар випустив нову пісню під назвою “Олєг” у жартівливій, притаманній артисту манері, використавши своє ім’я як основний мотив пісні.

Шугар

Трек уже встиг завіруситись у Тіктоці, під нього почали знімати відео, та відмічати друзів. Два відео з цим треком до релізу набрали у Тіктоці по більш ніж півмільйона переглядів кожне.

Дуже несподівано після серйозного етно-поп релізу “Мавка”, написаного Шугаром для Нацвідбору на Євробачення, співак презентує діп-хаус трек із протилежним легким та іронічним настроєм. У себе в соцмережах Олег прокоментував такий різнобій у жанрах наступним чином: “Ви ніколи не будете знати чого від мене очікувати!”. Також він наголосив, що ця пісня в стилі “старого Шугара”, саме з такими піснями артист починав знайомити себе з слухачами, яскравим прикладом є його хіт “Віддаю Притулі”.     

Сама ж пісня розповідає про гарну дівчину, яка подобається багатьом хлопцям, але її ніхто не цікавить окрім її “Олєга”. Артист співає у приспіві “Вона не хоче крем-брюле, в неї є Олєг”, можливо йдеться про його дружину!?

Пропонуємо послухати пісню, зарядитись позитивом і можливо ви здоргдаєтесь про кого йдеться у пісні “Шугар – Олєг”. 

Відео на Ютубі
https://youtu.be/U5YFv7VxpYg

Читайте також
Євробачення-2024: Україну на конкурсі представлятимуть alyona alyona & Jerry Heil