п’ятниця , 19.07.2024

Жатка соняшникова

Жатка соняшникова – ключовий елемент вашого комбайна в процесі збирання врожаю. Виробництво цього виду комбайнового обладнання розпочато у 2013 році на Заводі Жаток.

З тих пір воно стало невід’ємною частиною парку сільськогосподарської техніки, завдяки своїй надійності та ефективності. В умовах масштабного вирощування соняшника в Україні наша жниварка для соняшника заслужила популярність серед власників комбайнів. При виборі жниварки для збирання соняшника, власники комбайнів звертають увагу на параметри, коефіцієнт завантаження (від якого залежить ступінь чистоти насіння на виході), потужність двигуна та площу, що обробляється.

Завод Жаток пропонує моделі з різною шириною захвату для кожного комбайна, який є у розпорядженні українського аграрія. Розміри жниварок варіюються від 4,6 до 9,1 метра, враховуючи потреби різних користувачів. Цей розмірний асортимент дозволяє вибирати оптимальну жниварку залежно від розміру поля та потужності комбайна.

Жниварки для збирання соняшника від Заводу Жаток відрізняються високою якістю виготовлення та технічною довговічністю. Їх конструкції забезпечують ефективне та швидке збирання соняшника, з урахуванням особливостей цієї культури та нюансів її гібридів.

Жатка соняшникова ЖСН-7,4 в роботі

У результаті жатка соняшникова від Заводу Жаток – це надійний і сучасний інструмент, який оптимізує процес збирання соняшнику, забезпечуючи високий рівень продуктивності та якості в роботі.

Збір соняшника 2014 рік. Соняшникова жатка ЖСН-7,4 з комбайном Клаас Лексіон

Переваги жниварки для збирання соняшнику ЖСН-6; ЖCН-7,4; ЖCН-9,1 і ЖCН-4,6:

  1. Безрядкова конструкція: Жниварки для збирання соняшника ЖСН-6; ЖCН-7,4; ЖСН-9,1 і ЖСН-4,6 належать до безрядкових, що звільняє операторів комбайна від прив’язки до спрямування посівних рядів у процесі скошування дозрілого врожаю соняшника. Це забезпечує більш гнучке та ефективне прибирання.
  2. Зниження втрат та витрати палива: Безперервний процес збирання скорочує втрати врожаю та зменшує витрату палива, що сприяє економії ресурсів та підвищенню ефективності роботи комбайна.
  3. Висока швидкість збирання: Жниварки для збирання соняшника ЖСН-6; ЖCН-7,4; ЖСН-9,1 та ЖСН-4,6 забезпечують швидке прибирання з робочою швидкістю комбайна близько 10-11 км/год, що підвищує продуктивність у полі.
  4. Простота конструкції та експлуатації: Мінімальні налаштування забезпечують оптимальне використання робочого часу машиніста. Проста конструкція полегшує експлуатацію та зменшує час на навчання.
  5. Зручний доступ до механізмів та вузлів: Легкий доступ до механізмів та вузлів жниварки скорочує час, необхідний для проведення профілактичних заходів, що сприяє безперебійній роботі обладнання.
  6. Захист від бур’янів: Жниварка забезпечує ефективний захист дозрілого врожаю соняшнику від попадання бур’янів, що сприяє збереженню якості врожаю.
  7. Регулювання зазору стеблопідйомників: Можливість регулювання зазору стеблопідйомників забезпечує оптимальне скошування та збирання дозрілого соняшника, адаптуючись до різних умов урожаю.

жатка

Жниварки соняшникові ЖСН-6; ЖСН-7,4; ЖСН-9,1 і ЖСН-4,6 універсальні і підходять для будь-якого типу комбайнів. За допомогою перехідної рамки, яка для кожного комбайна своя, ви можете виконати просте навішування жатки до комбайну. А підключення та регулювання нахилу її гранично прості.

Характеристики жатки соняшникової в таблиці

ЗначенняЖСН-6ЖСН-7ЖСН-9
Ширина
зрізання, м
67,49,1
Робоча швидкість, км/год121212
Швидкість транспортування, км/годЗгідно інструкції
комбайна
Продуктивність, га/годІнструкція
комбайна
Висота
скошування, см
23-10523-10523-105
Крок ліфтерів, мм230230230
Частота
подв. ходів
ножа, хв-1
600600600
Маса, т1,72,22,8
Привід
ножового
апарата
Планетарний за принципом “Шумахер”
Габаритні
розміри, мм
Довжина635079509650
Ширина231023102310
Висота110011001100
Термін експлуатації
жатки, років
10