вівторок , 05.03.2024

2,5 проміле: у Тлумачі водій квадроцикла за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу

Тлумацький районний суд призначив покарання для водія, який керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

квадроцикл

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 15 вересня 2023 у селі Петрів. Близько 15:00 на вулиці Центральній працівники поліції зупинили водія квадроцикла “Forte Tao Motor”.

Під час спілкування у керманича були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу. Результат позитивний – драгер показав 2,50 проміле, що майже в 13 разів вище допустимої норми.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судовому засіданні водій квадрокцикла повністю визнав свою провину.

Дослідивши матеріали справи, Тлумацький районний суд постановив водія квадроцикла “Forte Tao Motor” визнати винним у вчиненні порушення ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Читайте також –
Чуттєвий та емоційний дует: GOLUBENKO та NICHKA випускають спільний трек “Тікай”