неділя , 14.04.2024

У Крихівцях водій “Форда” попався поліції нетверезим і отримав 40800 грн штрафу

Івано-Франківський міський суд призначив покарання для водія, який повторно протягом року керував транспортним засобом, будучи позбавленим такого права.

штраф

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 29 травня 2023 року у селі Крихівці Івано-Франківської міської ради.

Ввечері, близько 22:00, на вулиці Вивізна патрульні поліцейські зупинили водія автомобіля “Ford Mondeo”.

Під час спілкування та перевірки документів у керманича були помітні явні ознаки наркотичного сп’яніння, а саме: звужені зіниці очей, які не реагують на світло, виражене тремтіння пальців рук.

Від проходження огляду на стан сп’яніння водій в установленому законом порядку відмовився, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху. Вказане порушення вчинено повторно протягом року.

На водія “Форда” склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

Також на нього склали адміністративний протокол за ч. 5 ст. 126 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права).

У суді обидва протоколи об’єднали в одне провадження. У судове засідання водій “Форда” не з’явився, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Івано-Франківський міський суд постановив водія автомобіля “Форд” визнати винним у вчиненні інкримінованих адміністративних порушень та призначив йому покарання за найбільш серйозне із числа вчинених, а саме за ч. 5 ст. 126 КУпАП.

Призначене покарання – штраф у розмірі 40800 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 5 років та з оплатним вилученням автомобіля “Ford Mondeo”, який є у власності порушника.

Читайте також
Автоклав стоматологічний: як працює і де придбати?