неділя , 19.05.2024

У Калуші водій “Мітсубісі” за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Калуський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 1 вересня 2023 року у місті Калуші. Близько 16:30 на вулиці Вітовського працівники поліції зупинили водія автомобіля “MITSUBISHI”.

Під час спілкування та перевірки документів у керманича були помітні явні ознаки наркотичного сп’яніння (розширені зіниці, порушена координація рухів тощо). Від проходження медичного огляду на стан наркотичного сп’яніння водій відмовився в установленому законом порядку, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Вказане порушення вчинено повторно протягом року. На водія “MITSUBISHI” склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судове засідання порушник не з’явився, клопотань про відкладення розгляду справи не подавав.

Дослідивши матеріали, Калуський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “MITSUBISHI” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки.

Читайте також –
В Україні оновлюються правила маркування пачок сигарет: що зміниться та чому це важливо для збереження здоров’я