неділя , 14.04.2024

У Снятині водій за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу з конфіскацією мотоцикла

Снятинський районний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

мотоцикл, ДТП

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 6 червня 2023 року у селі Княже Снятинської міської громади. Працівники поліції зупинили водія мотоцикла “MUSTANG MT-200-8”, який порушував правила дорожнього руху.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки та у медичному закладі водій відмовився, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Кількома місяцями раніше цей водій уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду. Тому тепер на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судове засідання водій мотоцикла не з’явився, причини неявки не повідомив, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Снятинський районний суд постановив водія мотоцикла “MUSTANG MT-200-8” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки і з оплатним вилученням мотоцикла “MUSTANG MT-200-8”, який перебуває у власності порушника.

Читайте також –
У Снятині водій “Мерседесу” за п’яну їзду отримав 10 діб арешту