неділя , 14.04.2024

«Місія — допомогти». В Івано-Франківську запускають безкоштовну Школу волонтерів

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр запускає безкоштовну двомісячну офлайн-школу волонтерів у Івано-Франківську та ще п’ятьох містах України.

новини Франківська, школа волонтерів

Усі учасники пройдуть курс теоретичних лекцій та практичних занять від досвідчених волонтерів, а по завершенню зможуть долучитися до однієї з волонтерських ініціатив України.

Як зазначає директорка простору в Івано-Франківську Оксана Кузьменко, метою проєкту є залучити до волонтерства тих, хто досі вагається або не вірить у власні сили. 

«Навчання в школі передбачає щотижневі лекції та тренінги від представників відомих локальних і всеукраїнських волонтерських рухів, воркшопи від юристів, обмін досвідом та практичні завдання», — коментує директорка центру. 

Частину занять проведуть експерти мережі освітніх просторів Гончаренко центр, які з 24 лютого перетворилися на потужні волонтерські хаби по всій країні.

«За останні майже два роки ми здобули досвід роботи із абсолютно різними запитами та потребами. Від допомоги в деокупованих регіонах до мільйонних зборів на дрони та автівки, від виїзду на затоплені території Херсонщини до пошуку партнерів та доставки ліків з-за кордону. А отже, час ділитися цим досвідом. Адже що більше людей залучені до якісного волонтерства, то ближчою є наша перемога», — додають в команді Гончаренко центри.

Навчальна програма передбачає щотижневі зустрічі впродовж двох місяців у змішаному форматі: онлайн та офлайн. Долучитися може будь-хто, не зважаючи на вік чи попередній досвід.

«Ми свідомо не називаємо наш проєкт школою для молоді чи дорослих. Це можливість для всіх. І чергове нагадування, що долучитися до волонтерства можна в будь-якому віці. Тому чекаємо на заявки від українців та українок віком від 18 до 99 років. Час мобілізувати всі сили», — наголошують організатори.

Набір до Школи волонтерів стартував 12 грудня та триватиме до 5 січня 2024 року. Після цього організатори сформують навчальні групи та офіційно представлять менторів програми в Івано-Франківську. Зареєструватися на навчання можна за посиланням. 

школа волонтерів, Франківськ

Довідка

Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.

Читайте також –
«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Франківська запрошують написати листа Санті