субота , 18.05.2024

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Франківська запрошують написати листа Санті

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр відкрила резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років.

Санта-Клаус

Упродовж грудня малеча може надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

Як зазначають організатори, резиденція розташована у Подільську, що на Одещині. Однак в усіх просторах мережі Гончаренко центрів працюють ельфи-помічники, яким можна передати листа Санті. 

«Ми дуже хочемо, аби діти поділилися з нами своїми досягненнями, головними перемогами 2023 року та розповіли про себе й свою родину. Натомість Санта та його помічники дбайливо підготують відповідь для всіх учасників резиденції, а святкові олені доставлять її під кінець року — 30-31 грудня», ділиться головний помічник Санти, директор Гончаренко центру Подільськ Олександр Таранюк.

Один із просторів-помічників розташований і в Івано-Франківську. Сюди діти віком від 5 до 14 років можуть занести листа, аби казкові олені вчасно доставили його прямісенько Санті.

У просторі додають, що резиденція розраховує отримати щонайменше п’ять сотень листів з усієї країни, тож ельфи-помічники вже працюють над тим, аби ніхто не залишився без подарунків.

Листи від малечі прийматимуть з 1 до 25 грудня включно. Аби передати святкове послання особисто в руки помічникам Санти, завітайте за адресою вул. Шашкевича, 1/1 (Гончаренко центр Івано-Франківськ). 

«Якщо ж вам зручніше передати лист від малечі поштою, скористайтесь зручним для вас поштовим оператором. Неважливо, як саме цей лист потрапить до Санти — важливо, аби ми могли подарувати маленьке диво якомога більшій кількості дітей», — додають у просторі.

Адреса доставки дитячих листів Укрпоштою —  66302, м. Подільськ, проспект Шевченка, 4, Гончаренко центр Подільськ. Новою поштою листи надсилати до м. Подільськ, відділення №2, помічник Санти Олександр Таранюк +380994003718. Доставку до Санти сплачує відправник.

Довідка

Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.

Читайте також –
Сонячна енергія для бізнесу: Як підприємства можуть зменшити витрати на електроенергію