неділя , 05.05.2024

Перша ліга: “Прикарпаття” вдома програло харківському “Металісту”

У п’ятницю, 10 листопада, у матчі 16-го туру Першої ліги івано-франківське “Прикарпаття” вдома з рахунком 1:2 поступилося харківському “Металісту”.

Гості зуміли забити швидкий гол – уже на 2-ій хвилині Бусько відправив м’яч у ворота “Прикарпаття”.

Франківці у другому таймі зрівняли рахунок – на 60-ій хвилині Цюцюра реалізував пенальті.

“Прикарпаття” прагнуло вирвати перемогу у матчі з аутсайдером, але спрацювало правило “не забиваєш ти, забивають тобі”. На 78-ій хвилині франківці не реалізували небезпечний гольовий момент після чого ще й надто повільно поверталися у захист.

Харків’яни цим скористалися, провели успішно контратаку і Рязанцев, вийшовши віч-на-віч з голкіпером “Прикарпаття”, відправив м’яч у сітку воріт.

Отож, у підсумку поразка 2:1 і “Металіст” зумів перервати безпрограшну серію для “Прикарпаття”, яка тривала 11 матчів.

Франківці з 22-ма очками в активі наразі залишаються на 5-му місці у групі, але свій матч 16-го туру ще не зіграла “Буковина”, у якої на 1 очко менше.

Свій наступний матч “Прикарпаття” проведе 18 листопада в гостях проти кам’янець-подільського “Епіцентру”.