понеділок , 29.04.2024

“Прикарпаття” в гостях відібрало очки у львівських “Карпат”

Сьогодні, 15 жовтня, у матчі 12-го туру Першої ліги івано-франківське “Прикарпаття” в гостях зіграло в нічию 3:3 проти львівських “Карпат”.

Обидві команди активно розпочали гру і вже на старті поєдинку зуміли забити три м’ячі.

Франківці першими відзначилися – на 9-ій хвилині Хома відправив м’яч у сітку воріт львівських “Карпат”. Втім, уже через три хвилини після точних ударів Підлепенця (10 хв.) та Сухара (12 хв.) господарі уже повели в рахунку 2:1.

На 32-ій хвилині прикарпатець Цюцюра реалізував пенальті і на перерву команди пішли з рахунком 2:2.

А у другому таймі команди ще раз обмінялися голами. Спочатку на 55-ій хвилині Хома оформив дубль, а вже через три хвилини львів’янин Демченко зрівняв рахунок.

3:3 – бойова нічия у зустрічі сусідів. Для “Карпат” це третє нічия в сезоні, але завдяки відсутності поразок (9 перемог і 3 нічиї) після 12-ти турів вони впевнено лідирують у групі А.

А в активі франківців наразі 13 очок і 7 місце у групі.

Свій наступний поєдинок “Прикарпаття” проведе 22 жовтня вдома проти чернівецької “Буковини”.

Перша ліга: “Прикарпаття” в гостях перемогло харківський “Металіст”