четвер , 02.05.2024

Перша ліга: “Прикарпаття” в гостях перемогло харківський “Металіст”

Сьогодні, 11 жовтня, в Ужгороді відбувся перенесений матч 7-го туру Першої ліги, в якому харківський “Металіст” приймав івано-франківське “Прикарпаття”.

Впродовж першого тайму з боку обох команд на полі було багато фізичної боротьби, але без особливого просування вперед.

У другій половині зустрічі малюнок гри не змінився. Команди “чубилися” переважно в центрі поля, до голкіперів м’яч доходив рідко.

На 73-ій хвилині прикарпатці все ж таки зуміли створити чи не єдиний у цьому матчі по-справжньому небезпечний момент і використали його сповна – після передачі Цюцюри Хома влучно пробив у дальній кут воріт харків’ян.

Для того, щоб врятуватися від поразки у “Металіста” було ще вдосталь часу, але господарі так і не створили загроз біля воріт франківців.

Отож, у підсумку гостьова перемога “Прикарпаття” – 0:1 і нарешті перервана п’ятиматчева нічийна серія.

Після цієї перемоги “Прикарпаття” з низів турнірної таблиці перебралося на більш комфортне 6-те місце, випередивши одразу дві команди – тернопільську “Ниву” та “Хуст” із Закарпаття.

В активі франківців тепер 12 очок і досить непогані шанси у боротьбі за місце у першій п’ятірці групи А.

П’ята нічия поспіль: “Прикарпаття” вдома не змогло обіграти тернопільську “Ниву”