субота , 27.04.2024

“Прикарпаття” в гостях зіграло в нічию з хмельницьким “Поділлям”

У п’ятницю, 29 вересня, у матчі 10-го туру Першої ліги івано-франківське “Прикарпаття” в гостях зіграло в нічию з хмельницьким “Поділлям”. Рахунок зустрічі 1:1.

Франківчани першими зуміли вразити ворота суперника – на 70-ій хвилині у їх складі відзначився Хома.

Втім, втримати переможний рахунок прикарпатці не зуміли. Хмельничани після пропущеного м’яча кинулися вперед і все ж таки зуміли врятуватися від поразки – на 80-ій хвилині Коваленко вразив ворота “Прикарпаття” і таким чином зрівняв рахунок.

Отож, у підсумку гостьова нічия 1:1.

Після 10-ти турів в активі “Прикарпаття” 8 очок і дев’яте, тобто передостаннє, місце у групі А.

Щоправда, команди в середині турнірної таблиці ідуть дуже щільно і від п’ятірки лідерів франківців відділяє лише три очка. Але їх ще потрібно здобути…

Свій наступний поєдинок “Прикарпаття” проведе 6 жовтня вдома проти тернопільської “Ниви”.

“Прикарпаття” на останніх секундах рятується від поразки у матчі проти “Агробізнесу”