неділя , 28.04.2024

“Прикарпаття” на останніх секундах рятується від поразки у матчі проти “Агробізнесу”

У суботу, 23 вересня, у матчі 9-го туру Першої ліги івано-франківське “Прикарпаття” в гостях зіграло в нічию проти волочиського “Агробізнесу”. Рахунок зустрічі 1:1.

У першому таймі обидві команди обмінялися кількома гострими атаками, але до забитих м’ячів справа не дійшла.

Усі головні події відбулися у другій половині зустрічі. На 50-ій хвилині Іван Гаврушко влучно пробив метрів з 15-ти і вивів господарів уперед.

Слід відзначити, що франківці не знітилися, боролися до останнього і були винагороджені за свої старання. Уже у доданий арбітром час, на 90+3 хвилині зустрічі Дмитро Шинкаренко після подачі з кутового головою відправив м’яч у ворота волочиської команди і таким чином прикарпатці зрівняли рахунок.  Отож, у підсумку нічия 1:1.

Після 9-ти турів в активі “Прикарпаття” 7 очок і дев’яте, тобто передостаннє місце у групі. Щоправда, у нашої команди іще є в запасі домашня гра з “Металістом”, який наразі замикає турнірну таблицю.

Свій наступний поєдинок франківці проведуть 29 вересня в гостях проти хмельницького “Поділля”.

“Прикарпаття“ вдома зіграло в нічию з “Епіцентром”