вівторок , 25.06.2024

Понад три проміле: у Делятині водій скутера попався п’яним поліції і отримав 17000 грн штрафу

Надвірнянський районний суд призначив покарання для водія, який керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 15 листопада 2022 року у селищі Делятин Надвірнянського району. Ввечері, близько 23:00, на вулиці 16 липня працівники поліції зупинили водія скутера “Хонда Діо”.

Керманич двоколісного транспортного засобу мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки зі згоди водія в установленому законом порядку.

Результат виявився позитивним. Драгер показав 3,11 проміле, що в 15 разів вище допустимої норми.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судовому засіданні водій скутера визнав свою провину та підтвердив факти, викладені у протоколі.

Дослідивши матеріали справи, Надвірнянський районний суд постановив водія скутера “Хонда Діо” визнати винним у вчиненні порушення ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік.

Читайте також:
Майже три проміле: у Новоселиці п’яний водій “Жигулів” попався поліції і отримав 17000 грн штрафу