неділя , 24.09.2023

У Долині нагородили орденом майстриню писанкарства Ірину Парипу

Іменною відзнакою «Орден імені Мирослава Антоновича» за вагомий особистий внесок у відродження та розвиток професійного мистецтва було нагороджено майстриню писанкарства Ірину Парипу.

Нагороду, присвоєну рішенням Долинської міської ради від 04.05.2023 р. № 2164-32/2023, вручили міський голова Іван ДИРІВ та секретар ради Віктор ГОШИЛИК на урочистій сесії Долинської міської ради з нагоди Дня Незалежності та Дня міста.

Ірина Парипа – сучасна українська майстриня писанкарства, яка вже понад 15 років створює прекрасні витвори мистецтва, що надихають людей своєю красою та витонченістю.

Кожна писанка Ірини Парипи – це унікальний шедевр, який виражає її творчу індивідуальність та глибокий зв’язок з українською культурою. Вона розуміє значення символіки, яка закладена в кожному яйці, і вміло поєднує традиційні візерунки зі своїми власними ідеями і фантазією.

Психолог, біолог і психотерапевт за фахом та мисткиня за покликанням, Ірина розуміє, як використовувати колорит, форми та лінії, щоб створити гармонійний образ, який відображає душу та емоції. Кожна деталь на писанці має своє значення і символіку, вона ретельно продумана і створена з любов’ю.

Писанки Ірини Парипи – це більше, ніж просто предмети прикраси. Вони є символом українського духу, традицій та культури. Вони переносять нас у світ краси, гармонії та духовності. Кожна писанка має свою історію, свою енергію, яка перетворюється на мистецтво. Писанки Ірини Парипи стали справжнім скарбом не тільки для України, але й для всього світу. Вони представлені в музеї «Бойківщина» в Долині та на численних міжнародних і українських виставках, де можна побачити їх неповторну красу та майстерність, зберігаються у приватних колекціях поціновувачів українського мистецтва. Ірина також проводить майстер-класи, де навчає інших людей технікам писанкарства, діляться своїм досвідом та вміннями.

Ірина – це справжня майстриня своєї справи, чия творчість вражає і захоплює. Її писанки – це маленькі шедеври, які несуть у собі багато емоцій, зв’язків із минулим та надій на майбутнє. Вони є не просто предметами мистецтва, але й способом відчути дух України та її неповторної культури.

Ірина Парипа продовжує створювати свої чудові писанки, надихаючи інших на творчість і підтримку українського мистецтва. Її роботи – це справжні шедеври, які варто побачити та відчути, щоб зрозуміти всю їхню красу та значення.

Читайте також:
В Івано-Франківську понад 250 учасників вийшли на забіг у вишиванках (ФОТО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*