неділя , 24.09.2023

«Брати Гадюкіни» у суботу у Франківську: «Зіграємо самі бестові хіти та пісні з нового альбому «Йде нині война»

«Брати Гадюкіни» у суботу з великим концертом у Івано-Франківську!

Легендарні рокери 5 серпня о 19.00 дадуть шаленого драйву просто неба у парку палацу Потоцьких.

«Всьо чотко», «Хлопці з Бандерштату», «Файне місто Тернопіль», «Звьоздочка моя», «Було не любити», «Роксоляно», «Дівчина з Коломиї», «Я вернувся домів», «Карпати програли в футбол» — музиканти заспівають всі культові хіти, а також потішать франківців і гостей міста потужними прем’єрами.

— Ми знаємо, що ви давно чекали на цю подію! То як ми могли вам відмовити? 5 серпня у палаці Потоцьких ми зіграємо самі бестові хіти та пісні з нового альбому «Йде нині война» і вдаримо роком по оркам! — запрошують всіх «Брати Гадюкіни».

«Брати Гадюкіни» — легенди українського рок-н-ролу. І зайвий раз представлення не потребують.

Безстрашні музичні партизани уже 35 років наставляють українських рокерів на шлях істинний.

Історія гурту «Братів Гадюкіних» розпочалася у 1988 року у Львові. «Гади» випустили 4 студійні альбоми, 4 концертні альбоми, 2 збірки хітів і мали величезну кількість концертів та участь у фестивалях по всьому світу.

Був період, коли гурт припинив концертну діяльність. Та потім знову возз’єднався.

—  Якби все було добре в Україні, ми би вже, мабуть, і не грали. Коли помер Сергій Кузьмінський, ми не думали грати, — під час відродження гурту розповідав бас-гітарист Ігор Мельничук. — Дали концерт його пам’яті і розійшлися кожен по своїх нішах: Міша грав блюз у Львові, ми з Пашею писали музику до фільмів. Але 2013 року, коли до революції був рік, ми вирішили зібратись, почали писати нові пісні. Ми, як маркери, вилазимо і говоримо: не все є добре.

Із найперших днів повномасштабного вторгнення «Брати Гадюкіни» активно долучились до допомоги воїнам і під час суботнього концерту у Франківську також збиратимуть кошти на допомогу ЗСУ.

— Зараз майже всі концертні майданчики перетворилися на волонтерські події, і ми з перших днів долучилися та постійно долучаємося до допомоги нашим Левам! Нам деякі люди пишуть в коментах: «Ви співаєте пісенькИ…, а в той час є Бахмут…» Так! Ми намагаємось робити свою справу якомога чесно, добре і Сьогодні. Так, ми і наші колеги перетворили своє існування в волонтерський рух. І, знаєте, коли ми приїжджаємо до наших Левів—Військових, коли бачимо Їх очі після концерту, коли спілкуємось і обіймаємось на прощання — для нас це велика нагорода. Нагорода потрібності один в однім! Вони нам дають дозвіл на «пісеньки». Так шо, будемо їздити, співати і тощо, поки живі будемо, — говорять «Брати Гадюкіни». — І ви з нами співайте, бо перемагати тре з настроєм. Страшенно раді, що наші пісні надихають і допомагають пи…ти ворога! Дякуєм воїнам за кожний ранок, день і вечір! Наш караван іде.

Приходьте відчути силу та потужну енергію українського року у суботу, 5 серпня, о 19.00 у парку палацу Потоцьких на концерті «Братів Гадюкіних».

— Беріть з собою друзів і гарний настрій, та приходьте! — чекають франківців музиканти. — «Розвантажимо» вас від тяжких думок і «навантажимо» переможним рок-н-ролом! До зустрічі! Ваші Гади.

Квитки на концерт купуйте за цим посиланням https://ivanofrankovsk.karabas.com/ua/brati-gadyukini-31/order/

Читайте також:
На його концертах всі співають, стоячи! YAKTAK у неділю вразить Івано-Франківськ

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*